رنگ های طبیعی

رنگهای فیوچرالز

ROHA خط جدیدی از محصولات کاملا" طبیعی را جهت کمک به تولیدکنندگان برای خلق محصولاتی با رنگهای جذاب همراه با تامین نیاز مصرف کنندگان جهت استفاده از محصولات سالم و بدون افزودنی ارائه میدهد . این یک موفقیت بزرگ برای صنایع شیرینی و شکلات ، که در آنها رنگهای درخشان کلید موفقیت تولیدکنندگان مجرب است می باشد . نسل جدید ترکیبات FUTURALS به عنوان یک ماده ی غذایی رنگ بخششناخته می شوند .

تولیدکنندگان می توانند منبع را به عنوان ترکیب استفاده شده در محصولات خود اعلام نمایند ( بدون نیاز به ذکر E number ) futurals نه تنها رنگهای درخشان برای جذب مصرف کنندگان تامین میکند بلکه با ارائه ی رنگهای پایدار زمان قفسه گزاری طولانی را امکان پذیر می کند

رنگهای FUTURALS SKY BLUE ( آبی آسمانی ) و FUTURALS APPLE GREEN ( سیب سبز ) بر مبنای جلبک اسپیرولینا هستند که اخیرا" توسط FDA تایید شده اند .

رنگهای آبی و سبز کاملا" طبیعی بر پایه ی اسپیرولینا با شفافیت و درخشش بالا برای انواع پوشش ها ، ژله ها ، مارشملوها و دیگر محصولات شیرینی و شکلات ارائه می دهد . FUTURALS اسپیرولینا به راحتی و کاملا" بدون بر جای گذاشتن ذرات معلق در آب حل میشود . در ایالات متحده این تنها راه حل موجود برای جایگزینی رنگ سبز و آبی مصنوعی در محصولات شیرینی و شکلات با حفظ شفافیت و درخشندگی رنگ شناخته شده است. رنگ اسپیرولینا سیب سبز می تواند جایگزین ترکیبات کلروفیل – مس شود و رنگ درخشان تری را ایجاد کند . رنگ های با پایه ی اسپیرولینا نیازی به E NUMBER ندارند و جهت استفاده در محصولات نانوایی و پخت و پز ، کرم های بیسکوییت ،شیرینی و شکلات تایید شده اند . رنگ هندوانه ی FUTURALS بر پایه ی آنتوسیانین است . این رنگ میتواند جایگزین مناسب برای رنگ کارمین در بسیاری از محصولات شیرینی و شکلات شود . FUTURALS بهترین راه حل برای جایگزینی رنگهای مصنوعی دز انواع محصولات شیرینی و شکلات بدون لطمه به کیفیت و طعم محصولات است .

برخی کاربردهای این محصول در صنایع مختلف:

شکلات : شکلات سفید می تواند به سادگی با بازه ی وسعی از رنگها تزئین شود .

آبنبات ها : رنگهای پایداردر دماهای بالا

ژله ها :رنگ های شفاف و جذاب ( سبز و آبی ) در PH اسیدی

مارشملوها : رنگ های پایدار در فرم پودری

مغزی ها : رنگ های شفاف و درخشان توسط اشکال محلول در آب و روغن ارائه می شوند .

FUTURALS در انواع مایع ، پودر و محلول در روغن (پخش پذیر) موجود است . تیم فنی ویستازر جهت ارائه اطلاعات بیشتر و توصیه های مصرف در خدمت شما عزیزان میباشد .