معرفی ویستازر آراد

گروه بازرگانی ویستازر

گروه بازرگانی ویستازر آراد با حضور گسترده در بازارهای جهانی و داخلی ارائه دهنده ی تسهیلات لازم جهت خلق محصولات غذایی با کیفیت بالا اعم از صنایع لبنی و بستنی ، شیرینی و شکلات ، کیک و کلوچه ، نان و دیگر محصولات نانوایی ، صنایع روغنی ، صنایع دارویی و آرایشی و بهداشتی می باشد .

این شرکت با تکیه بر تجربیات غنی موسسین و به کارگیری علم روز دنیا توسط متخصصین در راستای پشتیبانی علمی و فنی و ارائه ی بهترین کالا و خدمات و با تاکید بر اصول اعتقادی و بکارگیری موثرترین روش های فروش پاسخگوی بازار وسیع تقاضای مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی می باشد .

شرکت ویستازر ضمن ارج نهادن به حقوق و رضایت مشتری و مهم شمردن مرغوبیت و کیفیت کالاها ، نیازهای بازار کشور عزیزمان را به تولید محصولات جدید با فرمولاسیون جدید پشتیبانی کرده و در راستای حمایت از ایده های تولید کنندگان شرکت آنها را در سمینارها و کارگاه های آموزشی در محیط کارخانه مبداء و آشنایی با اطلاعات روز دنیا و جدیدترین روش های تولید را برای مسئولان تخفیف و توسعه ی آن شرکت ها مقدور می سازد .

این شرکت نظر به تامین نیاز مصرف کنندگان و در راستای فراهم آوردن بهترین کالاها با تامین کننده ها ی معتبر بین المللی فقط به صورت نمایندگی انحصاری آن شرکتها مشغول به فعالیت می باشد .

ما در گروه ویستازر ، هر روز برای بهتر شدن کیفیت محصولات شما عزیزان تلاش می کنیم ، این هدفیست که ما بر روی آن تمرکز کرده ایم .

کاتالوگ محصولات ویستازر آراد

فرم استخدام در ویستازر

صفحه رسمی ویستازر

آرشیو مقالات ویستازر

درخواست نمونه آنلاین

جهت سفارش محصولات می توانید از طریق صفحه ذیل درخواست نمونه محصول مورد نظر را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

فروش
واحد فروش
مالی
واحد مالی
مدیریت
واحد مدیریت